Woda jako niezbędny element zdrowia

Wzorem lat ubiegłych tegoroczna akcja była zorganizowana pod hasłem: „Dzień Dobrego Jedzenia i Picia”. W naszej szkole prezentacja działań uczniów była rozłożona na dwa dni. W czwartek 15.11.2018 uczniowie klas I-II oraz  klas 0 obejrzeli przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klasy III c  pt.: ”Woda to życie”. Nie zabrakło także tańców w rytm piosenek. Ten dzień miał na celu uświadomienie dzieciom, iż picie wody jest niezbędnym elementem zdrowia oraz, że picie wody ma wpływ na wyniki w nauce i dobre samopoczucie. Dzieci wykonały także prace plastyczne, w których nawiązały do zawartości cukru w napojach oraz szkodliwości picia napojów energetycznych przez dzieci.

Uczniowie klasy III c zgodnie z hasłem „Woda to życie” zachęcali również swoich młodszych kolegów do picia wody, poprzez symboliczne rozdanie przedstawicielom klas butelek z wodą.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 839 07 45
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa