Konkurs literacki pod hasłem: „MÓJ PLUSZOWY PRZYJACIEL – MIŚ”

Dnia 29.11.2018 w SP 392 odbyło się podsumowanie wewnątrzszkolnego konkursu literackiego z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia”, którego bohaterem jest pluszowy miś – bohater literacki i filmowy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wymyślenie i napisanie wiersza o swoim ulubionym misiu – pluszowej zabawce. Celem konkursu było inspirowanie do aktywności twórczej młodych twórców, rozbudzanie wśród dzieci zainteresowania poezją, pobudzanie wrażliwości, a także promocja talentów literackich. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczyła pani Renata Kozłowska – dyrektor szkoły oraz pani Janina Kuciewska.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy życząc, aby przygoda z twórczością literacką trwała nieprzerwanie.

Konkurs był rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych : uczniowie oddziałów I oraz uczniowie oddziałów II-III.

Laureaci w kategorii oddziałów I

• I miejsce – Adam Kalinowski oddział I c