Turniej szachowy

Wieloletnią tradycją naszej szkoły są turnieje szachowe. Pierwszy w tym roku szkolnym turniej szachowy odbył się 29 listopada. Udział wzięło ponad dwadzieścioro uczniów. Rozpiętość wiekowa była duża – najmłodszy uczestnik chodzi do trzeciej klasy szkoły podstawowej, najstarsi do trzeciej klasy gimnazjum. Cały turniej wygrała Aleksandra Koczyk (3D), drugie miejsce zajął Jerzy Wietrzykowski (3B), trzecie Paweł Gromulski (3D), a czwarte Tomasz Rostek (3D). Na piątym miejscu uplasowała się Laura Kaleta (5C), która tym samym zajęła pierwsze miejsce wśród zawodników z klas III-VI szkoły podstawowej. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach, najbliższy odbędzie się w pierwszych tygodniach drugiego semestru.