Mikołajkowe spotkanie w Teatrze Capitol

W czwartek 05.06.2018 roku odbyła się wycieczka do Teatru Capitol w Warszawie. W tym dniu uczniowie oddziału 3 c uczestniczyli w spektaklu „Lampa Alladyna”. Aktorzy przenieśli dzieci w świat okrutnych czarnoksiężników, odważnych mężczyzn i dzielnych kobiet, którzy zamieszkują krainę, w której nie ma rzeczy niemożliwych, gdzie ludzie i duchy żyją obok siebie.

Od najdawniejszych czasów świat ważył dobro i zło, ale to dobro ostatecznie zwyciężało i nadal zwycięża. Po spektaklu na scenie odbyło się spotkanie z Mikołajem, który rozdał dzieciom Mikołajkowe prezenty.

Wyjście do teatru oraz spotkanie z Mikołajem wzbudziło wiele pozytywnych emocji w dzieciach,    o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym spektaklu.

Opracowała Janina Kuciewska