Nabór do Klas Sportowych. Informacje organizacyjne.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za rejestrację na najbliższe nabory do Klasy Sportowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami organizacyjnymi.

Termin naborów: 20 marca 2019 r. (środa) godz. 17:00
Godzina zbiórki: 16:45
Godzina odbioru: 18:30

Miejsce naborów: Warszawa, ul. Łazienkowska 3, stadion Legii Warszawa. Boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią.

Miejsce zbiórki: od strony ul. Łazienkowskiej 3, brama wjazdowa nr 4 (pomiędzy stadionem, a boiskami bocznymi) mapka w załączniku.

Ubiór: strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych; buty piłkarskie – żwirówki, lanki, halówki. Państwa podopieczni powinni być przebrani i gotowi gry, ale po zbiórce będzie też możliwość skorzystania z szatni.

Strefa opiekuna: po przeprowadzeniu Państwa wraz z dziećmi na boisko, dzieci pozostaną pod opieką naszych trenerów i nauczycieli Wychowania Fizycznego, a wszystkich Państwa zaprosimy do strefy wyznaczonej przez trenerów, gdzie opiekunowie będą mogli oglądać proces naboru oraz po ich zakończeniu, odebrać dzieci.

Czas trwania naboru: około 1h/1,5h (od początku rejestracji, do końca gier testowych).

Wyniki: zostaną Państwo poinformowani drogą mailową przez SP nr 392

Badania Lekarskie: Uwaga Do testów mogą przystąpić dzieci, z aktualnymi badaniami lekarskimi lub z orzeczeniem od lekarza pierwszego kontaktu, o braku przeciwskazań do podjęcia testów motorycznych!

Mapka sytuacyjna (w załączniku):

Do zobaczenia na boisku!