Samorząd Uczniowski

IV Warszawska Konferencja Samorządów Uczniowskich to wyjątkowe wydarzenie, mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym corocznym spotkaniu. Wysłaliśmy tam naszych przedstawicieli z klasy 8d Weronikę, Kubę i Eryka,oczywiście zabraliśmy naszego opiekuna. Uczestniczyliśmy w panelu dyskusyjnym, a następnie w warsztatach. Wiedzę, którą nabyliśmy na pewno wykorzystany w pracy szkolnego Samorządu Uczniowskiego, a nawiązane kontakty może zaowocują współpracą z innymi szkołami.

W piątek przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego razem z opiekunem brali udział w szkoleniu: „Od diagnozy problemów do planu działania SU” w ramach projektu: „Samorządy mają moc.” I teraz wiedzą już jak zabrać się za tworzenie planu działań Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole 😊