I miejsce – Ogólnopolskie Igrzyska w piłce nożnej

14-16 czerwca w Głuchołazach odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci i Młodzieży w mini piłce nożnej. Zwyciężyli przedstawiciele Mazowsza uczniowie SP392 w Warszawie.

Konkurs „Żoliborskie Ścieżki Niepodległej”

W czwartek 15.11.2018 roku w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz, odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Z Naszej Szkoły wyróżnieni zostali uczniowie z klasy 2 – Sara Godzisz i Dawid Mróz. Dzieci dostały pamiątkowe dyplomy i upominki. Jednak najwięcej radości sprawił im fakt, że ich prace zostały umieszczone w wydrukowanej z tej okazje specjalnej jubileuszowej żoliborskiej gazecie.

Podczas zawodów Warszawskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w biegach przełajowych uczeń Dawid Foks z klasy 5d zajął IV. Gratulujemy!

W minionym tygodniu zespoły U14 i U13 naszej Akademii wzięły udział w turnieju „Galicka Zima” na Ukrainie.

Nasza młodzież zmierzyła się między innymi z BATE Borysów, Karpatami Lwów czy Szachtarem Donieck.

Zespół U14 zajął 6. miejsce, a drużyna U13 zwyciężyła w swojej kategorii.

Gratulujemy! – Mistrzowie Żoliborza w unihokeju.

Szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 6c.

Puchar Tybartku – II miejsce

Drużyna SP nr 392 zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Finale Pucharu Tymbarku.

Drugie miejsce Klasy Sportowej Legii w Pucharze Tymbarku

Klasa Sportowa Legii Warszawa ze Szkoły Podstawowej nr 392 z warszawskiego Żoliborza zajęła drugie miejsce w finale o Puchar Tymbarku. Dobra postawa naszej klasy w ogólnopolskim turnieju nie jest dziełem przypadku. Dbamy o to, by do naszych klas trafiali zawodnicy z odpowiednim potencjałem, a w pracy z nimi wkładamy dużo wysiłku, by rozwijać ich ogólnorozwojowo i technicznie.

Uczniowie z klasy V i VI reprezentowali szkołę w Warszawskiej Olimpiadzie Dzieci w piłce nożnej. Chłopcy zajęli I miejsce. Gratulujemy!