Konkurs „Żoliborskie Ścieżki Niepodległej”

W czwartek 15.11.2018 roku w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz, odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Z Naszej Szkoły wyróżnieni zostali uczniowie z klasy 2 – Sara Godzisz i Dawid Mróz. Dzieci dostały pamiątkowe dyplomy i upominki. Jednak najwięcej radości sprawił im fakt, że ich prace zostały umieszczone w wydrukowanej z tej okazje specjalnej jubileuszowej żoliborskiej gazecie.

Podczas zawodów Warszawskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w biegach przełajowych uczeń Dawid Foks z klasy 5d zajął IV. Gratulujemy!

W minionym tygodniu zespoły U14 i U13 naszej Akademii wzięły udział w turnieju „Galicka Zima” na Ukrainie.

Nasza młodzież zmierzyła się między innymi z BATE Borysów, Karpatami Lwów czy Szachtarem Donieck.

Zespół U14 zajął 6. miejsce, a drużyna U13 zwyciężyła w swojej kategorii.

Gratulujemy! – Mistrzowie Żoliborza w unihokeju.

Szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 6c.