Zajęcia dodatkowe

 

Przygotowanie do egzaminu z geografii p. Magdalena Krzysztoszek Czwartek 13:45 – 14:30
Szachy p. Jan Bartoszewski Środa 9:50 – 11:30

Czwartek 10:45 – 11:30, 12:50 – 13:35

Koło  matematyczne p. Paulina Pawińska Wtorek   8:00 – 7:45
Zajęcia wyrównawcze z matematyki p. Paulina Pawińska Czwartek 8:50 – 9:35
Zajęcia wyrównawcze z matematyki p. Kamil Siuchta Środa   8:00 – 8:45
Konsultacje z fizyki p. Mariusz Michalak Indywidualnie po ustaleniu z nauczycielem
Zajęcia wyrównawcze WOS p. Marianna Adamczyk Poniedziałek 10:45 – 11:30
Przygotowanie do egzaminu z historii p. Marianna Adamczyk Piątek 15:25 – 16:10
Zajęcia wyrównawcze z historii p. Izabella Łuszczyk Środa 8:50 – 9:35

Piątek 15:25 – 16:10

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego p. Olga Szwec – Siekierska Poniedziałek 12:50 – 13:35

Piątek 12:50 – 13:35

Koło matematyczne p. Kamil Siuchta Poniedziałek 12:50 – 13:35
Przygotowanie do egzaminu z matematyki p. Kamil Siuchta Środa 8:00 – 9:50
Zajęcia dziennikarskie p. Kamila Drażba Środa 9:50 – 10:35
Zajęcia architektoniczne p. Nina Deliś Wtorek 14:35 – 15:20
Koło doświadczalne p. Nina Deliś Ostatnia środa miesiąca 15:25 – 17:00
Czytelnia multimedialna p. Agnieszka Jóśko Wtorki 14:50 – 15:20

Czwartki 15:25 – 16:10

Drama dla uczniów gimnazjum p. Wiktoria Skonieczna Wtorek 14:35 – 15:20
Zajęcia dla uczniów zdolnych z języka polskiego p. Aleksandra Szałek Środa 10:45 – 11:30
Konsultacje z biologii p. Dorota Hryniewicka Indywidualnie po ustaleniu z nauczycielem
Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów klas 8 p. Paulina Sucholewska Czwartek 9:50 – 10:35
Zajęcia korektywne dla klasy 0 p. Aneta Grochowicz Poniedziałek 15:20 – 15:50

Czwartek 9:40 – 10:00

Gry i zabawy rozwijające logiczne myślenie dla klasy 1d p. Jolanta Sawczuk Wtorek 13:45 – 14:30
Zajęcia wyrównawcze dla klasy 1d p. Jolanta Sawczuk Poniedziałek 13:45 – 14:30
Konsultacje z języka niemieckiego p. Aleksandra Korsak Indywidualnie po ustaleniu z nauczycielem
Dziecko w świecie emocji p. Sylwia Gilewska-Matysiak Poniedziałek 13:30 – 14:00 (dla klasy 0)

Środa 13:45 – 14:30 (dla klasy 1)

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z udziałem psa p. Liwia Witkowska Piątek 11:30 – 12:15
Przygotowanie do Komunii Świętej p. Anna Wrońska Czwartek 14:35 – 15:20
Zajęcia rozwijające (język polski / matematyka) p. Janina Kuciewska Poniedziałek 8:50 – 9:35
Zajęcia wyrównawcze z geografii p. Dorota Jastrzębska Środa 12:50 – 13:35
Warsztaty chemiczne dla klas 8 3 gimnazjum p. Maria Wasiluk – Brzozowska Poniedziałek 16:15 – 17:00

(od grudnia)

Język włoski dla klasy 1 p. Bożenna Dagilis – Makowska Wtorek 15:25 – 16:10
Zespół wokalny Wiolinki p. Adriana Niedźwiedź Piątek 14:45 – 15:30

 

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 839 07 45
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa