Klasy 0 i 1 świętują Dzień Ziemi

Podczas, gdy nasi gimnazjaliści dzielnie zmagali się z egzaminem, klasy 0 i 1 postanowiły świętować Dzień Ziemi. Rozpoczęliśmy oglądaniem filmu edukacyjnego na temat największych zagrożeń zdrowia naszej planety. Już na świeżym powietrzu zebrane surowce wtórne próbowaliśmy przekształcić w zabawki. Materiały, których nie udało się zużyć, posegregowaliśmy do dalszego recyklingu. W tym czasie dzielne zuchy z klasy 0 samodzielnie przygotowały przepyszną sałatkę owocową. Dzień zwieńczyły integracyjne zabawy oraz mecz piłki nożnej. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy wszystkich do spędzania czasu z pożytkiem dla dzieci i Ziemi J

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content