Świetlica SP 392 dla zwierząt

W dniu 06.12.2019 r. przedstawiciel świetlicy szkolnej w towarzystwie gościa z dalekiej Grenlandii – elficy Anny udali się do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zielonce przy ul. Krzywej 18 z prezentami Mikołajkowymi ze zbiórki organizowanej przez świetlice szkolną w naszej szkole.

Zebraliśmy:

  • 78 kg suchej i 28 kg mokrej karmy dla psów,
  • 5 kg suchej i 10 kg mokrej karmy dla kotów,
  • 700 g przysmaków dla psów i kotów,
  • 4 zabawki, 2 miski, 1 piłkę, 1 szampon,
  • 41 kocy, 1 poduszkę, 1 posłanie, 1 dywan i 2 banery.

Elfica Anna była bardzo poruszona losem naszych biednych czworonożnych przyjaciół, wpadła jej też w oko mała ruda suczka. Odjechała do Grenlandii z silnym postanowieniem powrotu po nią, ale musi to omówić ze świętym Mikołajem. Prosiła także, aby zachęcić do wizyty w schronisku, spacerów z psami i rozważnej adopcji, oraz życzyć wszystkim Wesołych Świąt.

Dziękujemy bardzo za wsparcie i zapraszamy na kolejne akcje organizowane przez świetlicę szkolną.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa