Osiągnięcia sportowe

Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej

W dniach 18-30 października nasi uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej w kat. młodzież. Zawody były rozgrywane na boisku Varsovii. Nasi uczniowie zajęli III miejsce w Warszawie. Serdecznie gratulujemy.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Żoliborza w unihokeju

W dniach 25-27 października 2023 r., odbyły się Mistrzostwa Żoliborza w unihokeju. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny – dziewczęta i chłopcy z klas IV-VI (kat. dzieci) i chłopcy z klasy VIII. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy z klas IV-VI, którzy w finale ulegli Szkole Podstawowej nr 92,  0:1 w rzutach karnych. Chłopcy zajęli II miejsce w ...

Czytaj Więcej

Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej

W dniach od 10 do 20 października nasi uczniowie z klasy VI uczestniczyli w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej. W rozgrywkach uczestniczyło 18 drużyn, każda drużyna reprezentowała swoją dzielnicę. Chłopcy z naszej szkoły zajęli 8 miejsce w Warszawie.  

Czytaj Więcej

Warszawska Olimpiada Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. Nasi uczniowie w kat.dzieci (klasy IV-VI)  zajęli V miejsce w województwie mazowieckim.

Czytaj Więcej

Warszawska Olimpiada Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowy

W dniu 12 października 2023 r. odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. Nasi chłopcy z klas V i VI najlepiej zaprezentowali podczas Mistrzostw Żoliborza  i reprezentowali dzielnicę podczas zawodów. Nasi uczniowie zdobyli I miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce nożnej w kat. młodzież

W dniu 4 października 2023 r., odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce nożnej w kat. młodzież. Nasi uczniowie z klasy VIII zajęli I miejsce w dzielnicy i będą grać w rozgrywkach WOM.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Żoliborza w piłce ręcznej chłopców w kat. młodzież

W dniu 11 października w  Szkole Podstawowej nr 267 odbyły się Mistrzostwa Żoliborza w piłce ręcznej chłopców w kat. młodzież. Nasi uczniowie z klas ósmych zajęli II miejsce na Żoliborzu. Serdecznie gratulujemy😊

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w biegach przełajowych

W dniu 26 września 2023r., na Kępie Potockiej odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 35 uczniów z naszej szkoły, a 15 osób zakwalifikowało się do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepiej zaprezentowała się: Zosia B. z klasy 5b – I miejsce Wiktor S. z klasy 5b – I miejsce Kostek Ł. z ...

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz

W dniu 3 października 2023 w Szkole Podstawowej nr 267 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz, w mini piłce ręcznej chłopców w kat.dzieci. Nasi uczniowie z klasy VI w finale pokonali Szkołę Podstawową nr 65 i będą reprezentować naszą dzielnicę w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj Więcej

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W PŁYWANIU POD PATRONATEM BURMISTRZA DZIELNICY ŻOLIBORZ

25 marca 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH W PŁYWANIU POD PATRONATEM BURMISTRZA DZIELNICY ŻOLIBORZ. Zawody odbyły się na pływalni OSiR Żoliborz. Uczniowie wystartowali w 7 konkurencjach. Sportowej rywalizacja towarzyszyła fantastyczna zabawa.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w mini koszykówce chłopców w kat. dzieci – 14.12.2021 r.

Nasi uczniowie zajęli II miejsce.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Żoliborza w unihokeju w kat. dzieci – 10.11.2021 r. 

Nasi uczniowie zajęli II miejsce.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Żoliborza w piłce ręcznej chłopców w kat. młodzież – 28.10.2021 r.

Mistrzostwa Żoliborza w piłce ręcznej chłopców w kat. młodzież – 28.10.2021 r. Nasi uczniowie z klasy VIII wywalczyli I miejsce i reprezentowali naszą dzielnicę w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Żoliborza w mini piłce ręcznej chłopców w kat. dzieci -13.10.2021 r.

Nasi uczniowie z klasy VI i VII zajęli II miejsce

Czytaj Więcej

LIV Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców w kat. młodzież

Od 18.10.2021 r. do 26.10.2021 r. na boisku Varsowii odbywały się rozgrywki w piłce nożnej chłopców w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w Warszawie i będzie reprezentowała nasze miasto w rozgrywkach wojewódzkich.

Czytaj Więcej

30 września 2021 r. odbył się VII Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Mulaka.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasa III, IV, V i VI. Zawodnicy z naszej szkoły startowali głównie w biegach na 60 m i 300 m. Najlepiej zaprezentował się uczeń klasy IV  Stanisław Wszołczyk-Lipka, który zajął III miejsce na 300 metrów. V miejsce – Paprocki Fryderyk (300 m) VI miejsce – Swoszowski Wiktor (300 m) VII ...

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Żoliborza w biegach przełajowych

28.09.2021 r. odbyły się Mistrzostwa Żoliborza w biegach przełajowych. Najlepiej spsiali się: I miejsce – Tymon Płoszka VII miejsce – Emil Dąbrowski VII miejsce – Julia Wieczorek Gratulujemy!

Czytaj Więcej

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content