Rekrutacja

Próby sprawności do klas I sportowych (piłka nożna, pływanie, judo) nabór uzupełniający

Piłka nożna:

• Termin: 20.06.2022
  • Miejsce: Łazienkowska 3
  • Godzina zbiórki: 16:45 (Brama nr 4)
  • Godzina naboru: 17:00-19:00

Pływanie:

• Termin: 20.06.2022
  • Miejsce: SP 392- sala gimnastyczna
  • Godzina zbiórki: 16:45
  • Godzina naboru: 17:00 -19:00

Judo:

• Termin: 20.06.2022 r.
  • Miejsce: Nastula Club, ul. Ogólna 9
  • Godzina zbiórki: 8:00
  • Godzina naboru: 8:00 -10:00

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie dzieci na próbę sprawności poprzez sekretariat szkoły.

Warunkiem przystąpienia do próby sprawności jest pisemna zgoda rodziców oraz posiadanie orzeczenia od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, potwierdzające,  że uczeń posiada stan zdrowia umożliwiający podjęcie nauki     w szkole lub oddziale sportowym.

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023
w Szkole Podstawowej nr 392

Zaczynamy rekrutację do klas:

• wychowania przedszkolnego „0”
  • pierwszych szkoły podstawowej – ogólnodostępnej i sportowych ( dyscypliny piłka nożna, pływanie oraz judo)
  • czwartej sportowej z dyscypliną judo w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Nastula Club

oraz nabór uzupełniający do klas sportowych:

• II – VIII pływackich w ramach współpracy z UKS Żoliborz
  • II – VI piłkarskich w ramach współpracy z Legia Soccer Schools oraz Akademii Legii

Harmonogramy naboru, kryteria naboru i opisy prób sprawności znajdują się w załącznikach.

Do pobrania:

Terminy prób sprawności do klas pierwszych sportowych

• Judo – 11 marca godz. 11:00. Miejsce – Nastula Club, ul. Ogólna 9
  • Pływanie – 11 marca 17:00. Miejsce – sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 392, al. Wojska Polskiego 1a
  • Piłka nożna – 12 marca godz. 10:30. Miejsce – ul. Łazienkowska 3

Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej oraz przypominamy o konieczności posiadania zaświadczenia lekarskiego i stroju sportowego.

Piłka nożna – nabór do klasy I szkoły podstawowej numer 392 w Warszawie

Termin naborów: 12 marca 2022 r. (sobota) godz. 10:30
Miejsce naborów: Warszawa, ul. Łazienkowska 3, stadion Legii Warszawa. Boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, pod balonem
Miejsce zbiórki: od strony ul. Łazienkowskiej 3, Brama wjazdowa nr 4, ( pomiędzy stadionem, a boiskami bocznymi)

Godzina zbiórki: 10:15

Ubiór: strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych; buty piłkarskie – żwirówki, lanki, halówki – prosimy, aby Państwa podopieczni przyjechali na nabory już przebrani i gotowi do gry.

Strefa opiekuna: po przeprowadzeniu Państwa wraz z dziećmi pod balon, dzieci pozostaną pod opieką naszych trenerów i nauczycieli Wychowania Fizycznego, a wszystkich Państwa zaprosimy do strefy wyznaczonej przez trenerów, gdzie będziecie mogli oglądać proces naboru oraz po ich zakończeniu, odebrać dzieci.

Czas trwania naboru: około 1h/1,5h (od początku rejestracji, do końca gier testowych).

Wyniki: wyniki próby sprawnościowej będą podane w SYSTEMIE REKRUTACJI 15.03.22 do godziny 13:00

Badania Lekarskie: Uwaga Do testów mogą przystąpić dzieci, z aktualnymi badaniami lekarskimi lub z orzeczeniem od lekarza pierwszego kontaktu, o braku przeciwwskazań do podjęcia testów motorycznych!
Do zobaczenia na boisku!

Próby sprawności do klas IV sportowych (piłka nożna, pływanie)

oraz nabór uzupełniający do klas II-VIII

Piłka nożna:

Termin: 22.05.2022

Miejsce: Łazienkowska 3 (przy boisku bocznym)

Godzina zbiórki: 15:45

Godzina naboru: 16:00-18:00

Pływanie:

Termin: 23.05.2022

Miejsce: OSIR Żoliborz ul. Potocka 1, następnie boisko SP 65

Godzina zbiórki: 14:45

Godzina naboru: 15:00 -17:00

Warunkiem przystąpienia do próby sprawności jest pisemna zgoda rodziców oraz posiadanie orzeczenia od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, potwierdzające,  że uczeń posiada stan zdrowia umożliwiający podjęcie nauki w szkole lub oddziale sportowym.

e-mail: sp392@eduwarszawa.pl