Rekrutacja

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa zawieszono  – do odwołania – organizację prób sprawności fizycznej do klas sportowych, które zgodnie z harmonogramem przypadały w terminach 7-11 kwietnia br.  O nowych terminach będziemy informować na bieżąco – są one uzależnione od rozwoju sytuacji epidemicznej oraz kolejnych komunikatów Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia. Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie szkoły.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022
w Szkole Podstawowej nr 392
im. Jana Bytnara ps.
Rudy w Warszawie

Zaczynamy rekrutację do klas:

• wychowania przedszkolnego „0”
  • pierwszych szkoły podstawowej – ogólnodostępnej i sportowych ( dyscypliny piłka nożna i pływanie)

oraz nabór uzupełniający do klas sportowych:

• II – VIII pływackich w ramach współpracy z UKS Żoliborz
  • II – VI piłkarskich w ramach współpracy z Legia Soccer Schools oraz Akademii Legii

Harmonogramy naboru, kryteria naboru i opisy prób sprawności znajdują się w załącznikach.

Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 392 w Warszawie

oraz

Deklaracja dotycząca opieki wakacyjnej w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych wraz z instrukcją wypełnienia.

Rodzice powinni przekazać do sekretariatu szkoły wypełnione deklaracje dotyczące opieki wakacyjnej i kontynuacji nauki w oddziale przedszkolnym  w terminie do 1 marca 2021 roku, tj.  przeznaczonym na potwierdzanie kontynuowania wychowania przedszkolnego określonym w harmonogramie rekrutacji.

Oba wzory wniosków znajdują się poniżej.

Do pobrania: