Żoliborskie kolędowanie w SP392

Zgodnie, z tradycją SP 392 we współpracy z przedstawicielami Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz, uczniowie oddziałów I-III oraz oddział przedszkolny wraz z Panią Dyrektor, Renatą Kozłowską i Wicedyrektor Panią Dorotą Hryniewicką udekorowali „Drzewko Choinkowe”. Drzewko przyozdobiono nietypowymi ozdobami, takimi jak wydrążone pomarańcze wypełnione ziarnami zbóż.

Następnie Chór Moderato rozpoczął kolędowanie, do które dołączyli uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi. Kolędowanie uświetniły swoją obecnością: Pani Agata Marciniak – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy oraz Pani Sławomira Pieńkowska – Wiceprzewodniczącą Rady Dzielnicy Żoliborz.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa