Podsumowanie akcji „Świąteczna Kartka dla Seniora”

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej świątecznej akcji organizowanej przesz Szkolne Koło Wolontariatu. Aż 42 kartki, wykonane różnymi technikami, z życzeniami świątecznymi trafiły do osób starszych z Żoliborskiego Centrum Integracji i Aktywizacji Seniorów. Mamy nadzieję, że kartki od dzieci będą miłym prezentem.

Życzymy Pięknych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku!

Podsumowanie akcji „GANG FAJNIAKÓW”

Zakończyliśmy zbiórkę naklejek, które zostały wymienione na maskotki. Udało nam się zebrać 14 FAJNIAKÓW. Pluszaki zostały przekazane dzieciom z Domu Dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję.

Karta Świąteczna dla Seniora

Szkolny wolontariat – zbiórka żywności

W ramach szkolnego wolontariatu dzisiaj możemy pomagać komuś, kto tego potrzebuje, a jutro ktoś może pomóc nam. Zapraszamy do udziału w akcjach charytatywnych, które organizuje nasza szkoła przy współpracy z:

• Fundacją Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
  • Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”
  • Stowarzyszeniem „Dom – Rodzina – Człowiek”
  • Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz