Samorząd Uczniowski

31 października Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najlepsze przebranie  halloweenowe. Po szkolnych korytarzach kręciły się potworne istotki.

Od 14 do 26 września trwały wybory do Samorządy Uczniowskiego. Ostatecznie uczniowie wytypowali Jakuba Murawskiego z klasy 8c. Zastępcą została Wiktoria Dyczewska z klasy 7c.

30 września Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Chłopaka. Tego dnia chłopcy przebierali się za gwiazdy filmu, muzyki bądź sportu. Przebrani nie byli pytani, a najlepsze stroje nagrodzono słodkościami.

IV Warszawska Konferencja Samor

ządów Uczniowskich to wyjątkowe wydarzenie, mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym corocznym spotkaniu. Wysłaliśmy tam naszych przedstawicieli z klasy 8d Weronikę, Kubę i Eryka,oczywiście zabraliśmy naszego opiekuna. Uczestniczyliśmy w panelu dyskusyjnym, a następnie w warsztatach. Wiedzę, którą nabyliśmy na pewno wykorzystany w pracy szkolnego Samorządu Uczniowskiego, a nawiązane kontakty może zaowocują współpracą z innymi szkołami.

W piątek przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego razem z opiekunem brali udział w szkoleniu: „Od diagnozy problemów do planu działania SU” w ramach projektu: „Samorządy mają moc.” I teraz wiedzą już jak zabrać się za tworzenie planu działań Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole 😊