Ślubowanie klas pierwszych

Różne buzie, różne włosy, różne uszy oraz nosy.

Różne oczy – ich kolory, różne na plecakach wzory.

To dobrze, że każdy się różni od siebie

jak chmura od chmury na błękitnym niebie,

jak drzewo od drzewa w zielonych gdzieś lasach.

Lecz razem jesteśmy: PIERWSZĄ KLASĄ

 

W piątkowe przedpołudnie  w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość. Nasi pierwszoklasiści  złożyli, przed pocztem sztandarowym i w obecności pani dyrektor Marzeny Rutkowskiej, swoje ślubowanie i zostali pasowani na uczniów.

Kochane Pierwszaki!

Cieszymy się, że jesteście uczniami naszej szkoły. Życzymy Wam, by czas, który w niej spędzacie był dla Was wspaniałą przygodą, byście nie tylko zdobywali wiedzę, ale również odkrywali i rozwijali swoje talenty i pasje. Niech szkoła będzie dla Was „drugim domem”, w którym będziecie bezpieczni i szczęśliwi.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa