Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016–2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Do tej pory w ramach tego programu zakupiono już ponad 800 książek, oczekujemy na realizację ostatniego zamówienia. Lista książek do zakupienia została sporządzona w oparciu o konsultacje z uczniami, rodzicami, nauczycielami  oraz  pracownikami sąsiedniej  biblioteki publicznej. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem zakupionych  książek do wypożyczania (opieczętowanie, kodowanie, nadawanie numerów inwentarzowych, wprowadzanie opisów bibliograficznych dla  każdego egzemplarza).

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content