Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016–2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Do tej pory w ramach tego programu zakupiono już ponad 800 książek, oczekujemy na realizację ostatniego zamówienia. Lista książek do zakupienia została sporządzona w oparciu o konsultacje z uczniami, rodzicami, nauczycielami  oraz  pracownikami sąsiedniej  biblioteki publicznej. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem zakupionych  książek do wypożyczania (opieczętowanie, kodowanie, nadawanie numerów inwentarzowych, wprowadzanie opisów bibliograficznych dla  każdego egzemplarza).

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content