SPOTKANIE AUTORSKIE

Biblioteka szkolna przy współpracy z Wydawnictwem Żwakowskim zorganizowała spotkanie autorskie z Panem Waldemarem Cichoniem, autorem kilkunastu książek, w tym lektury szkolnej „Cukierku, ty łobozie!”. Spotkanie odbyło się 8 października i miało formę on-line. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I-III.

Autor podzielił się z uczniami swoją pasją do pisania, zachęcał do twórczości literackiej, czytania książek, przeczytał jedną z opowieści o kocie psotniku. Miłą niespodzianką, którą przygotował Pan Waldemar Cichoń dla uczniów było pokazanie głównego bohatera książek – Cukierka, nie zabrakło też drugiej bohaterki opowiadań – kotki Tradycji, która również na chwilę pojawiła się na ekranie.

Na koniec spotkania Pisarz odpowiedział na wszystkie pytania zadane przez dzieci.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content