„Zabawy z poezją”

28 października biblioteka szkolna zorganizowała spotkania autorskie z Panią Hanną Niewiadomską, autorką książki „Bajczytanki Pani Hanki”. Odbyły się cztery spotkania, w których uczestniczyli uczniowie klas I-III. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, jak powstaje wiersz, z czego się składa, skąd Poetka czerpie pomysły na swoje utwory i kiedy przychodzi twórcze natchnienie. Pani Hanna zachęcała uczniów do czytania książek oraz uświadomiła im, że bycie „molem książkowym” niesie ze sobą wiele korzyści, rozwija wyobraźnię, poszerza wiedzę, a przede wszystkim daje ogromną satysfakcję. Podczas spotkań uczniowie tworzyli razem wiersze i bawili się rymami. Stworzona przez Panią Hannę Niewiadomską niezwykle serdeczna atmosfera sprawiła, że uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniach. Na zakończenie zainteresowane osoby mogły nabyć książki z autografem Autorki.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content