PRZERWA NA CZYTANIE

Czy deszcz, czy pogoda

w naszej szkole na czytanie zawsze jest moda.

Książki chętnie wypożyczamy,

bo bibliotekę fajną mamy.

 

Nasza szkoła wzięła udział II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”. Wydarzenie odbywało się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom. Działania koordynowała biblioteka szkolna. W akcji udział wzięli nie tylko Uczniowie, ale również Dyrektor szkoły Pani Marzena Rutkowska, Nauczyciele i Pracownicy. Czytaliśmy swoje ulubione książki przyniesione z domu oraz wypożyczone w bibliotece szkolnej.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content