PASOWANIE NA CZYTELNIKA

23 listopada biblioteka szkolna przyjęła do grona czytelników uczniów klas pierwszych.  W uroczystości oprócz najmłodszych uczniów naszej szkoły udział wzięła Pani Dyrektor, bibliotekarka oraz wychowawcy klas. Dzieci dowiedziały się dlaczego warto czytać książki, jak należy o nie dbać oraz poznały zasady korzystania z biblioteki. Następnie uczniowie złożyli przyrzeczenie, że będą szanować książki i zostali pasowani dużą zakładką przez Dyrektora szkoły Panią Marzenę Rutkowską na Czytelników.

Uroczystość została zakończona wręczeniem książek „Pierwsze ABECADŁO”, wesołego alfabetu oraz zakładek do książek.

Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych zostali zachęceni do czytania i będą często korzystali z naszej szkolnej biblioteki.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@edu.um.warszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content