„CZYTELNICZE BINGO”

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w II edycji akcji „CZYTELNICZE BINGO”, której celem jest rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz zachęcenie uczniów do wypożyczania książek w bibliotece szkolnej.

Zasady są takie same, jak podczas I edycji.

Osoby, które wezmą udział w zabawie będą otrzymywały pieczątkę za każdą zwracaną książkę. Jeżeli książka będzie pasowała do kilku kategorii Czytelnik otrzyma jedną pieczątkę we wskazanym przez siebie polu.

Należy zdobyć pieczątki w pięciu sąsiadujących ze sobą polach: w pionie, poziomie, po skosie.

Czytelnicy, którzy zdobędą BINGO otrzymają dodatkową ocenę bardzo dobrą z języka polskiego. Tutaj zabawa się nie kończy. Wśród osób, które zdobędą przynajmniej potrójne BINGO odbędzie się losowanie nagród książkowych.

Karty do BINGO można pobrać w bibliotece. W sytuacji zgubienia karty zdobywanie pieczątek należy rozpocząć od początku.

Podejmij wyzwanie!

Wypożyczaj! Czytaj! Zdobywaj pieczątki!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content