SPOTKANIA AUTORSKIE Z PANIĄ MONIKĄ OWORUSZKO

3 czerwca mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole panią Monikę Oworuszko, autorkę serii książek „Walenty i spółka. Kryminał dietetyczny”. W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas I-III, którzy z dużym zainteresowaniem słuchali opowiadań o losach bohaterów: Walentego Węglowodana, Wery Wody, Tęgomira Tłuszcza, Balbiny i Błażeja Białko oraz poznali zasady zdrowego odżywiania. Po spotkaniach chętni uczniowie nabyli książki z autografem pisarki. Spotkania dostarczyły wszystkim miłych wrażeń i pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że Pani Monika Oworuszko odwiedzi jeszcze naszą szkołę.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content