Pożegnanie lata w klasach 1-3

W piątkowe przedpołudnie uczniowie z klas 1-3 spotkali się na integracyjnej imprezie pod hasłem Pożegnanie lata. Rozpoczęliśmy krótkimi występami. Każda klasa przygotowała również plakaty dotyczące wybranych warzyw i owoców. Główną atrakcją były pyszne dania z ziemniaka, marchwi, gruszki, jabłka i śliwki. Wszystko wyglądało przepięknie, ale oczywiście też i smakowało wyśmienicie.

Te bogato zastawione stoły to zasługa naszych pomysłowych rodziców, jak również babć i dziadków.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, ZA TO ŻE ZAWSZE MOŻEMY LICZYĆ NA PAŃSTWA POMOC I WSPARCIE NASZYCH RÓŻNYCH INICJATYW.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content