INTEGRACYJNA POTAŃCÓWKA MIĘDZYPOKOLENIOWA

Moc wrażeń i pozytywnych emocji towarzyszyło nam podczas INTEGRACYJNEJ POTAŃCÓWKI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ zorganizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy oraz Szkołę Podstawową nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy. Spotkanie zainaugurowała Pani Renata Kozłowska, Wiceburmistrz Dzielnicy Żoliborz oraz Pani Marzena Rutkowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”. Całe spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Wszyscy mogli bawić się przy znanych utworach, a w międzyczasie porozmawiać przy kawie i cieście z innymi osobami. Wszyscy bawili się doskonale.

Rodzicom naszych uczniów dziękujemy za osłodzenie tego popołudnia pysznymi ciastami.

 

Więcej zdjęć można obejrzeć klikając w link pod linkiem:

https://fb.watch/g4AueysFfD/

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content