OTRZĘSINY KLASY 1A

W środowy poranek uczniowie klasy 3a zorganizowali otrzęsiny dla klasy 1A. Przygotowali im grę terenową na terenie szkoły. Nasze pierwszaki znakomicie odnalazły punkty, w których przygotowane były dla nich różne zagadki i zadania. Uczniowie klasy 3 A bardzo poważnie i odpowiedzialnie podeszli do powierzonych zadań, zaopiekowali się swoimi młodszymi kolegami koleżankami towarzysząc im w różnych zadaniach. Na zakończenie zatańczyliśmy wspólny taniec i oczywiście by też czas na słodkie co nieco. Kochani pierwszoklasiści życzymy Wam wielu pięknych i wspaniałych przygód w szkolnym życiu i cieszymy się, ze jesteście naszymi uczniami.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content