PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dzisiejszy dzień, to kolejny ważny dzień dla uczniów klasy 1a. Po kilku tygodniach uczęszczania do szkoły PIERWSZOKLASIŚCI stali się CZYTELNIKAMI BIBLIOTEKI. Najpierw Pani Dyrektor i Pani bibliotekarka zaprezentowały bibliotekę, przedstawiły, jakie zasady obowiązują podczas wypożyczania i zwracania książek, następnie krótki sprawdzian ze znajomości baśni i bajek, odkodowanie hasła, które brzmiało „Pasowanie na czytelnika” i ważny moment, złożenie obietnicy przez dzieci, że będą dobrymi czytelnikami i będą szanowali książki. Na koniec Pani Marzena Rutkowska, Dyrektor szkoły, pasowała zakładką do książki każdego ucznia klasy 1a na Czytelnika i wręczyła książki „Pierwsze abecadło”.

Bardzo się cieszymy, że powiększyło się grono czytelników naszej szkolnej biblioteki.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content