SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

W poniedziałek 9 stycznia w naszej szkole rozbrzmiewały dźwięki kolęd i piosenek świątecznych. Z wielkim wzruszeniem słuchaliśmy tych pięknych utworów w wykonaniu Uczestników konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną. Uczniowie wykazali się nie tylko talentem wokalnym, ale niektórzy zaprezentowali również umiejętność gry na instrumentach muzycznych.

Przewodniczącą Komisji Konkursowej była Pani Marzena Rutkowska, Dyrektor szkoły, która po naradzie z Członkami Komisji wyraziła słowa podziwu dla występujących uczniów, przedstawiła wyniki konkursu, a następnie wręczyła Laureatom dyplomy i nagrody, a wszystkim Uczestnikom słodki upominek.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za piękne występy oraz wprowadzenie radosnej atmosfery.

im. Jana Bytnara ps. „Rudy”

sp392@eduwarszawa.pl