3A I 3B W MUZEUM WARSZAWY

Muzeum Warszawy to niewątpliwie cenne i ciekawe  miejsce na mapie naszej stolicy, gdzie uczniowie mają możliwość kontaktu ze sztuką, ale również mogą dowiedzieć się, oglądając różne użytkowe przedmioty, jak wyglądało życie Warszawiaków w dawnych czasach.

W piątkowe przedpołudnie klasy trzecie uczestniczyły w lekcji muzealnej Muzealny detektyw. W czasie zajęć uczniowie odkrywali jakie tajemnice kryją się w zabytkowych wnętrzach? Rozwiązywali  różne zadania i zagadki, rozwijając przy tym  spryt, spostrzegawczość i umiejętność dedukcji, jak również umiejętności społeczne, współpracując w zespołach nad różnymi zadaniami.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content