MAM TALENT

Po raz drugi w naszej szkole odbył się  konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie z klas 1-3 mogli zaprezentować swoje umiejętności i talenty. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie, wykazując przed publicznością nieprzeciętne talenty – taneczne, piłkarskie, muzyczne, recytatorskie, aktorskie  a nawet tzw arm knitting ( dzierganie bez użycia drutów). Wspaniała publiczność również nie zawiodła i wspierała dzielnie swoich kolegów i koleżanki.

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować i rozwijać.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content