3A W ESCAPE ROOM

Escape room to niewątpliwie miejsce, które chętnie odwiedzają nie tylko dzieci i młodzież. W czasie wtorkowego przedpołudnia uczestniczyliśmy w grze, w której  na 60 minut przenieśliśmy się do tematycznie przygotowanych pokojów zagadek,  z których musieliśmy się oczywiście wydostać.  Aby tak się stało, trzeba było zmierzyć się  z przygotowanymi wcześniej ( oczywiście odpowiednimi do wieku uczestników) zadaniami: logicznymi, na spostrzegawczość, zręczność, na kreatywność, na kojarzenie faktów,  a także wymagającymi odrobiny sprytu, ale przede wszystkim współpracy w grupie.  Przed grą otrzymaliśmy niezbędne wskazówki. Nad każdą drużyną czuwali zdalnie animatorzy, którzy nie tylko podpatrywali, co się dzieje w pokojach, ale udzielali też podpowiedzi, gdy widzieli, że drużyna ich potrzebowała lub gdy o nie poprosiła. Wspólna gra dostarczyła nam dużo  radości i wrażeń, ale również satysfakcji, że się udało.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content