SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Olimpusek to ogólnopolski  konkurs dla klas 1-3. Treść sprawdzianów jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej oraz  języka angielskiego. Nasi uczniowie chętnie i licznie biorą w nim udział. W sesji zimowej w sprawdzianie zintegrowanym wzięło udział 13 osób, z języka angielskiego – 14.

Mamy dwóch laureatów z języka angielskiego:

  • Tymon Z. – kl.2b
  • Natan K. – kl. 2b

W tym roku 16 uczniów wzięło udział w Olimpiadzie zadań logicznych

Tu również mamy laureatkę:

  • Antonina J. z kl. 2b

W dniu naszego Patrona laureatom wręczyliśmy nagrody, a  uczestnikom Olimpiady Zadań logicznych  dyplomy. Dyplomy z Olimpuska – sprawdzian zintegrowany i języka angielskiego zostaną przysłane do szkoły w późniejszym terminie.

Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie podejmują różne wyzwania, chcąc sprawdzić swoje  umiejętności i wiedzę.

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content