ŚWIĘTO SZKOŁY

30 marca to dzień szczególnie ważny dla naszej społeczności szkolnej. Jest to rocznica śmierci Jana Bytnara ps. „Rudy” – Patrona naszej szkoły. Z tej okazji odbyła się uroczystość, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami. Pani Dyrektor Marzena Rutkowska przedstawiła historię szkoły oraz przybliżyła wartości, jakimi kierował się Jan Bytnar. Następnie uczniowie klas trzecich zaprezentowali montaż słowno – muzyczny przygotowany przez Panią Bibliotekarkę, a śpiew pod kierunkiem Pani Wychowawczyni klasy 3b.

Wszyscy z dużym zainteresowaniem i w skupieniu uczestniczyli w tym wydarzeniu. Pojawiły się również chwile wzruszenia, zadumy oraz podziwu.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content