A NA WARSZTATACH WIELKANOCNYCH

Przedświąteczną środę postanowiliśmy spędzić wspólnie twórczo i aktywnie. Po świątecznym śniadaniu wybraliśmy się do Galerii Młociny na wielkanocne warsztaty Zostaliśmy zaproszeni przez  Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Żoliborz. Na miejscu czekały na nas do ozdobienia wielkie pisanki. Pomysłów nam nie brakowało. Dzięki kreatywnej i zgodnej pracy w mały grupach powstały piękne świąteczne ozdoby. Nasze prace, jak również uczniów z innych szkól będą wystawione w Galerii Młociny w dn 06 – 16.04. Warsztaty są powiązane z konkursem wielkanocnym. Jury wybierze jedną klasę. Oczywiście każdy liczy na wygraną, ale bez względu na wynik, ważne, ze miło, radośnie i twórczo spędziliśmy razem czas.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content