DZIEŃ ZIEMI

Uczniowie klas 1-3 już w zeszłym tygodniu w czasie zajęć w świetlicy uczestniczyli w zajęciach związanych z obchodzonym 22 kwietnia Dniem Ziemi. Kontynuacją tych różnych proekologicznych zajęć było przedstawienie  ” Eko bohaterowie” w wykonaniu klasy 3A, w czasie którego przypomnieliśmy po raz kolejny jak ważna jest troska o naszą planetę i w jaki sposób my możemy o nią dbać. Na zakończenie każda klasa wspólnie układała przygotowane dla niej hasła związane z Dniem Ziemi.

Mamy nadzieję, że przedstawienie się podobało, a nasi uczniowie miło i ciekawie spędzili wspólne poniedziałkowe przedpołudnie.

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content