CO SŁYCHAĆ W WARSZAWSKIM ZOO?

Klasa 3A w deszczową środę wybrała się na wycieczkę do ZOO.  Uczniowie uczestniczyli  w lekcji „Podwodny Świat”, odkrywając ile tajemnic i i ciekawych rzeczy w sobie kryje; mieli możliwość zobaczyć, dotknąć m.in. szczęki rekina czy krokodyla, kolce płaszczek, skórę niemowlęcia foki, koralowce, skorupę żółwia  Druga część zajęć odbywała  się w budynku Akwarium, gdzie można obserwować niezwykłe ryby i koralowce. Był również czas na spacer, by odwiedzić innych mieszkańców tego niezwykłego miejsca.  Deszczowa i pochmurna pogoda nie popsuła naszym uczniom humorów i chęci, by ciekawie i odkrywczo spędzić wspólny czas  w ZOO,

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content