POŻEGNANIE LATA

W piątkowe przedpołudnie klasy 1-3 wspólnie świętowały pożegnanie lata . Imprezę rozpoczęli uczniowie klasy 2a, którzy wraz z Paniami przygotowali  inscenizację wiersza Na straganie. Uczniowie klasy 3b również mieli swój udział w występie, recytujac wiersze o dyni.

Każda klasa reprezentowała jeden owoc lub warzywo. Główną atrakcją imprezy były wspaniałe, pomysłowe i pyszne potrawy. Cieszymy się, że nasi uczniowie z uśmiechami na twarzach mogli w ciekawy sposób spędzić razem czas, odkrywając jednocześnie jakie bogactwo smakowe kryje się w owocach i warzywach.

DRODZY RODZICE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ  POMOC, WSPARCIE I CZAS POŚWIĘCONY NA PRZYGOTOWANIE TYCH ZNAKOMITYCH POTRAW.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content