Dzień Życzliwości

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. W ramach obchodów tego dnia w korytarzu szkolnym pojawiło się Drzewo Życzliwości, na którym uczniowie i nauczyciele mogli przyczepiać żółte listki z pozdrowieniami i dobrymi myślami. Na terenie szkoły zawisły również życzliwe hasła do zerwania pod nazwą „Weź ze sobą miłe słowo i podaj dalej”. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Kolejnym elementem Dnia Życzliwości był CHALLENGE CYTRYNA- przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali nauczycieli i pracowników szkoły plasterkiem cytryny, po zjedzeniu którego nauczyciel miał z uśmiechem powiedzieć, że jest życzliwy. Uczniowie przygotowali na tę okoliczność specjalne ordery życzliwości.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie 🙂

Życzliwość zmienia świat!

Kontakt

Kontakt

tel.: +48 22 277 16 20
e-mail: sp392@eduwarszawa.pl

Adres

Szkoła Podstawowa 392

im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa

Skip to content