ŻOLIBORSKA GALA SPORTU SZKOLNEGO

W Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyła się Żoliborska Gala Sportu Szkolnego, podczas której zostały podsumowane sportowe osiągnięcia uczniów i szkół w roku szkolnym 2023/2024. Nasza szkoła zajęła II miejsce w kat. dzieci (klasy IV-VI) w rywalizacji szkół żoliborskich w rozgrywkach sportowych i IV miejsce w kat. młodzież (klasy VII-VIII). Pani Dyrektor Marzena Rutkowska odebrała dyplom oraz voucher finansowy na zakup sprzętu sportowego. Statuetkę za szczególne osiągnięcia sportowe i kartę podarunkową otrzymał Fryderyk z klasy VI d.

Ogromne brawa i gratulacje!!!
Życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów!!!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content