UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I-III

Zakończenie roku szkolnego dla klas I-III przyniosło mnóstwo radości i wzruszeń. Jednym z niezapomnianych momentów był słowno-muzyczny występ klasy II a. Mali artyści wprowadzili wszystkich w rytmach samby w prawdziwie wakacyjny klimat. Ich energia i entuzjazm udzieliły się zgromadzonej publiczności. Radosna atmosfera towarzyszyła przez całe wydarzenie. Pani Dyrektor Marzena Rutkowska podziękowała wszystkim za wspaniały wspólny rok, pogratulowała osiągnięć oraz wręczyła dyplomy i nagrody.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a także wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości oraz występów w wykonaniu klasy II a:

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa 392
im. Jana Bytnara ps. „Rudy”


Aleja Wojska Polskiego 1A
01-524 Warszawa


22 277 16 20


sp392@eduwarszawa.pl

Skip to content