Informacje o opłatach

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 1302/2017 PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 3 sierpnia 2017 r. płatności za wyżywienie w ramach abonamentu należy dokonywać z góry za miesiąc w którym dziecko korzysta z posiłków w nieprzekraczalnym terminie do 5 każdego miesiąca. Prosimy o terminowe wpłaty.

Płatności można dokonywać osobiście w pokoju nr 3 (od poniedziałku do piątku

w godzinach 8.00-16.00) bądź przelewem na konto 57 1030 1508 0000 0005 5096 3020.

W tytule proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz wariant za który dokonywana jest płatność.

W przypadku płatności przelewem należy dostarczyć bądź wysłać mailowo potwierdzenie dokonania przelewu.

BARDZO PROSIMY O ZAZNACZENIE, JEŻELI WPŁATA JEST DOKONYWANA ZA UCZNIA Z ODDZIAŁU „0”

Przypominamy, że nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłosić najpóźniej do godz. 9.00 dnia bieżącego. W przypadku niezgłoszenia nieobecności obiad dla ucznia jest sporządzany i nie można odliczyć tego dnia od opłaty. Zwroty za odwołane posiłki realizowane będą w formie odliczenia przy dokonywaniu opłaty za miesiąc następny.

JEŻELI DZIECKO ZAMIERZA ZREZYGNOWAĆ  W MIESIĄCU NASTĘPNYM Z KORZYSTANIA Z OBIADÓW ABONAMENTOWYCH NALEŻY NIEZWŁOCZNIE POINFORMOWAĆ O TYM FAKCIE INTENDENTKĘ.

Warianty abonamentu dla uczniów klas 1-8

Opłaty jednorazowe

– II danie  7,50 zł

– zupa + II danie  10,00 zł

– zupa  2,50 zł

• zupa + II danie 7 zł x ilość dni
  • II danie 6 zł x ilość dni
  • zupa 2 zł x ilość dni
  • śniadanie 3 zł x ilość dni

Wyżywienie dla oddziału „0”

• wyżywienie całodzienne 8 zł x ilość dni
  • Śniadanie 2 zł x ilość dni
  • Obiad 4 zł x ilość dni
  • Podwieczorek 2 zł x ilość dni

Kwoty za kolejne miesiące będą podawane na bieżąco, na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń w szkole.